Bekijk ook:
Nieuwsbrief

Activiteiten

Vorige week
Volgende week
Blokken
Lijst
vrijdag20 mei
zaterdag21 mei
zondag22 mei
maandag23 mei
dinsdag24 mei
woensdag25 mei
donderdag26 mei
vrijdag27 mei
zaterdag28 mei
zondag29 mei
maandag30 mei
dinsdag31 mei
woensdag01 juni
donderdag02 juni
vrijdag03 juni
zaterdag04 juni
zondag05 juni
maandag06 juni
dinsdag07 juni
woensdag08 juni
donderdag09 juni
Reggezaal
Vechtzaal
Berkelzaal
Slingezaal
Dinkelzaal
Bar
IJsselzaal
vrijdag 20 mei
zaterdag 21 mei
zondag 22 mei
maandag 23 mei
dinsdag 24 mei
woensdag 25 mei
donderdag 26 mei
vrijdag 27 mei
zaterdag 28 mei
zondag 29 mei
maandag 30 mei
dinsdag 31 mei
woensdag 01 juni
donderdag 02 June
vrijdag 03 juni
zaterdag 04 juni
zondag 05 juni
maandag 06 juni
dinsdag 07 juni
woensdag 08 juni
donderdag 09 juni
14:00
Test Maandelijks
14:00 - 17:30
Elke eerste week
13:30
Test Maandelijks
13:30 - 16:30
Elke 4e week
08:00
Test Herhalen
08:00 - 08:00
Om de week
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Klik & tik
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Fotoboek maken met Albelli
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:00
Italiaans voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Zweeds voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Spaans conversatie
18:00
’t Iemenschoer
18:00 - 19:30
Spaans 1e jaars
09:00
’t Iemenschoer
09:00 - 10:00
Bewegen voor 55+'ers
10:30
’t Iemenschoer
10:30 - 11:30
Bewegen voor 55+'ers
11:30
’t Iemenschoer
11:30 - 12:30
Bewegen voor 55+'ers
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
15:00
Update 7
15:00 - 18:00
Dans- en muziekmiddag
20:00
Filmkring Delden
20:00 - 23:00
Kwaliteitsfilms
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
19:00
Slim Slem
19:00 - 23:00
Bridgeclub
19:00
Slim Slem
19:00 - 23:00
Bridgeclub
14:00
Klavertje 4
14:00 - 17:30
Bridgeclub
14:00
Klavertje 4
14:00 - 17:30
Bridgeclub
20:00
Cabaret
20:00 - 21:30
Zie 'Theater'
20:00
Fotoclub de Hof
20:00 - 22:00
Fotografie en bewerking
11:00
Yoga Penterman
11:00 - 12:00
Yoga
09:00
Yoga Penterman
09:00 - 10:00
Yoga
14:00
Ank de Visser-Panhuis
14:00 - 15:00
Yoga op de Stoel
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 16:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
09:00
San Qi Dao
09:00 - 10:00
Taiji Dao en meditatie
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
20:00
Zwart Wit
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
20:00
Kwekweschudders
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 20:00
Schildercursus  
10:00
Repair Café Delden
10:00 - 13:00