Bekijk ook:
Nieuwsbrief

Activiteiten

Vorige week
Volgende week
Blokken
Lijst
vrijdag17 september
zaterdag18 september
zondag19 september
maandag20 september
dinsdag21 september
woensdag22 september
donderdag23 september
vrijdag24 september
zaterdag25 september
zondag26 september
maandag27 september
dinsdag28 september
woensdag29 september
donderdag30 september
vrijdag01 oktober
zaterdag02 oktober
zondag03 oktober
maandag04 oktober
dinsdag05 oktober
woensdag06 oktober
donderdag07 oktober
Reggezaal
Vechtzaal
Berkelzaal
Slingezaal
Dinkelzaal
Bar
IJsselzaal
vrijdag 17 september
zaterdag 18 september
zondag 19 september
maandag 20 september
dinsdag 21 september
woensdag 22 september
donderdag 23 september
vrijdag 24 september
zaterdag 25 september
zondag 26 september
maandag 27 september
dinsdag 28 september
woensdag 29 september
donderdag 30 September
vrijdag 01 oktober
zaterdag 02 oktober
zondag 03 oktober
maandag 04 oktober
dinsdag 05 oktober
woensdag 06 oktober
donderdag 07 oktober
14:00
Test Maandelijks
14:00 - 17:30
Elke eerste week
13:30
Test Maandelijks
13:30 - 16:30
Elke 4e week
08:00
Test Herhalen
08:00 - 08:00
Om de week
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Klik & tik
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Fotoboek maken met Albelli
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:00
Italiaans voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Zweeds voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Spaans conversatie
18:00
’t Iemenschoer
18:00 - 19:30
Spaans 1e jaars
09:00
’t Iemenschoer
09:00 - 10:00
Bewegen voor 55+'ers
10:30
’t Iemenschoer
10:30 - 11:30
Bewegen voor 55+'ers
11:30
’t Iemenschoer
11:30 - 12:30
Bewegen voor 55+'ers
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
15:00
Update 7
15:00 - 18:00
Dans- en muziekmiddag
20:00
Filmkring Delden
20:00 - 23:00
Kwaliteitsfilms
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
19:00
Slim Slem
19:00 - 23:00
Bridgeclub
19:00
Slim Slem
19:00 - 23:00
Bridgeclub
14:00
Klavertje 4
14:00 - 17:30
Bridgeclub
14:00
Klavertje 4
14:00 - 17:30
Bridgeclub
20:00
Cabaret
20:00 - 21:30
Zie 'Theater'
20:00
Fotoclub de Hof
20:00 - 22:00
Fotografie en bewerking
11:00
Yoga Penterman
11:00 - 12:00
Yoga
09:00
Yoga Penterman
09:00 - 10:00
Yoga
14:00
Ank de Visser-Panhuis
14:00 - 15:00
Yoga op de Stoel
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 16:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
09:00
San Qi Dao
09:00 - 10:00
Taiji Dao en meditatie
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
20:00
Zwart Wit
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
19:00
Fysiovita
19:00 - 20:30
Ontspanningstraining
20:00
Kwekweschudders
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 20:00
Schildercursus  
10:00
Repair Café Delden
10:00 - 13:00