Bekijk ook:
Nieuwsbrief

Activiteiten

Vorige week
Volgende week
Blokken
Lijst
zaterdag18 mei
zondag19 mei
maandag20 mei
dinsdag21 mei
woensdag22 mei
donderdag23 mei
vrijdag24 mei
zaterdag25 mei
zondag26 mei
maandag27 mei
dinsdag28 mei
woensdag29 mei
donderdag30 mei
vrijdag31 mei
zaterdag01 juni
zondag02 juni
maandag03 juni
dinsdag04 juni
woensdag05 juni
donderdag06 juni
vrijdag07 juni
Reggezaal
Vechtzaal
Berkelzaal
Slingezaal
Dinkelzaal
Bar
IJsselzaal
zaterdag 18 mei
zondag 19 mei
maandag 20 mei
dinsdag 21 mei
woensdag 22 mei
donderdag 23 mei
vrijdag 24 mei
zaterdag 25 mei
zondag 26 mei
maandag 27 mei
dinsdag 28 mei
woensdag 29 mei
donderdag 30 mei
vrijdag 31 May
zaterdag 01 juni
zondag 02 juni
maandag 03 juni
dinsdag 04 juni
woensdag 05 juni
donderdag 06 juni
vrijdag 07 juni
14:00
Test Maandelijks
14:00 - 17:30
Elke eerste week
13:30
Test Maandelijks
13:30 - 16:30
Elke 4e week
08:00
Test Herhalen
08:00 - 08:00
Om de week
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Klik & tik
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Fotoboek maken met Albelli
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:00
Italiaans voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Zweeds voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Spaans conversatie
18:00
’t Iemenschoer
18:00 - 19:30
Spaans 1e jaars
09:00
’t Iemenschoer
09:00 - 10:00
Bewegen voor 55+'ers
10:30
’t Iemenschoer
10:30 - 11:30
Bewegen voor 55+'ers
11:30
’t Iemenschoer
11:30 - 12:30
Bewegen voor 55+'ers
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
15:00
Update 7
15:00 - 18:00
Dans- en muziekmiddag
20:00
Filmkring Delden
20:00 - 23:00
Kwaliteitsfilms
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
19:00
Slim Slem
19:00 - 23:00
Bridgeclub
19:00
Slim Slem
19:00 - 23:00
Bridgeclub
14:00
Klavertje 4
14:00 - 17:30
Bridgeclub
14:00
Klavertje 4
14:00 - 17:30
Bridgeclub
20:00
Cabaret
20:00 - 21:30
Zie 'Theater'
20:00
Fotoclub de Hof
20:00 - 22:00
Fotografie en bewerking
11:00
Yoga Penterman
11:00 - 12:00
Yoga
09:00
Yoga Penterman
09:00 - 10:00
Yoga
14:00
Ank de Visser-Panhuis
14:00 - 15:00
Yoga op de Stoel
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 16:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
09:00
San Qi Dao
09:00 - 10:00
Taiji Dao en meditatie
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
20:00
Zwart Wit
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
20:00
Kwekweschudders
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 20:00
Schildercursus  
10:00
Repair Café Delden
10:00 - 13:00