Bekijk ook:
Nieuwsbrief

Activiteiten

Vorige week
Volgende week
Blokken
Lijst
zondag29 januari
maandag30 januari
dinsdag31 januari
woensdag01 februari
donderdag02 februari
vrijdag03 februari
zaterdag04 februari
zondag05 februari
maandag06 februari
dinsdag07 februari
woensdag08 februari
donderdag09 februari
vrijdag10 februari
zaterdag11 februari
zondag12 februari
maandag13 februari
dinsdag14 februari
woensdag15 februari
donderdag16 februari
vrijdag17 februari
zaterdag18 februari
Reggezaal
Vechtzaal
Berkelzaal
Slingezaal
Dinkelzaal
Bar
IJsselzaal
zondag 29 januari
maandag 30 januari
dinsdag 31 januari
woensdag 01 februari
donderdag 02 februari
vrijdag 03 februari
zaterdag 04 februari
zondag 05 februari
maandag 06 februari
dinsdag 07 februari
woensdag 08 februari
donderdag 09 februari
vrijdag 10 februari
zaterdag 11 February
zondag 12 februari
maandag 13 februari
dinsdag 14 februari
woensdag 15 februari
donderdag 16 februari
vrijdag 17 februari
zaterdag 18 februari
14:00
Test Maandelijks
14:00 - 17:30
Elke eerste week
13:30
Test Maandelijks
13:30 - 16:30
Elke 4e week
08:00
Test Herhalen
08:00 - 08:00
Om de week
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Klik & tik
10:00
’t Iemenschoer
10:00 - 12:00
Fotoboek maken met Albelli
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
09:30
’t Iemenschoer
09:30 - 11:00
Schilderen
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:00
Italiaans voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Zweeds voor beginners
19:30
’t Iemenschoer
19:30 - 21:00
Spaans conversatie
18:00
’t Iemenschoer
18:00 - 19:30
Spaans 1e jaars
09:00
’t Iemenschoer
09:00 - 10:00
Bewegen voor 55+'ers
10:30
’t Iemenschoer
10:30 - 11:30
Bewegen voor 55+'ers
11:30
’t Iemenschoer
11:30 - 12:30
Bewegen voor 55+'ers
13:30
’t Iemenschoer
13:30 - 15:30
Android telefoon
20:00
Filmkring Delden
20:00 - 23:00
Kwaliteitsfilms
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
19:00
Bridgeclub Delden
19:00 - 23:00
Bridge
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
20:00
Sans Atout
20:00 - 23:00
Bridgeclub
19:00
Slim Slem
19:00 - 23:00
Bridgeclub
19:00
Slim Slem
19:00 - 23:00
Bridgeclub
14:00
Klavertje 4
14:00 - 17:30
Bridgeclub
14:00
Klavertje 4
14:00 - 17:30
Bridgeclub
20:00
Cabaret
20:00 - 21:30
Zie 'Theater'
20:00
Fotoclub de Hof
20:00 - 22:00
Fotografie en bewerking
11:00
Yoga Penterman
11:00 - 12:00
Yoga
09:00
Yoga Penterman
09:00 - 10:00
Yoga
14:00
Ank de Visser-Panhuis
14:00 - 15:00
Yoga op de Stoel
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 16:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
14:00
Leerkracht
14:00 - 18:00
Studiecentrum
09:00
San Qi Dao
09:00 - 10:00
Taiji Dao en meditatie
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
08:00
SHO
08:00 - 10:00
Bloedafname
20:00
Zwart Wit
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
20:00
Kwekweschudders
20:00 - 22:30
Toneelvereniging
10:00
Repair Café Delden
10:00 - 13:00